Жарияланды: 560

Риодағы Паралимпиада ойындарының жарыс кестесі жарияланды

Риодағы Паралимпиада ойындарының жарыс кестесі жарияланды Сурет - inform.kz

Риодағы Паралимпиада ойындарында Қазақстан құрамасының алғашқы алтын медальді жеңіп алғаны мәлім. 

Жеңіс тұғырының ең биік сатысына көтеріліп, еліміздің Әнұранын шырқатқан спортшымыз - Зульфия Ғабидуллина! Ол 100 метр қашықтықта еркін жүзуден сынға түсіп, Паралимпиада чемпионы ғана атанып қоймай, әлем рекордын жаңартты.

Қазақ елі үшін бұл тарихи жеңіс. Себебі, осыған дейін жазғы Паралимпиада ойындарында Қазақстан қоржынына мұндай жеңісті ешкім сыйлай алмаған еді. Жерлесіміздің жеңісін шын жүректен құттықтай отырып, қалған спортшыларымызға да сәттілік тілейміз.

Енді, алдағы күндері сынға түсетін спортшыларымыздың жарыс кестесін назарларыңызға ұсынамыз.

9 қыркүйек

Дзюдо (Carioca Arena 3)

Уақыты

Салмағы

Класс

Аты-жөні

Марапаттау

10:00 -12:30

73кг

В3

Кұралбай Орынбасар

15:30-16:20

73кг

В3

16:55-17:05

10 қыркүйек

Жүзу (Olympic Aquatics Stadium)

Уақыты

Іріктеу кезеңі

Класс

Аты-жөні

Марапаттау уақыты

10:22 -10:32

50м арқамен жүзу

S3

Зүлфия Ғабидуллина

10:32-10:42

200м кешенді жүзу

SМ13

Агалаков Роман

18:34-18:42

50м арқамен жүзу

S3

19:53-20:01

18:58-19:06

200м кешенді жүзу

SМ13

20:26-20:34

10 қыркүйек

Пауэрлифтинг (Riocentro - Pavilion 2)

Уақыты

Салмағы

Аты-жөні

Марапаттау уақыты

10:00-11:10

50 кг

Гүлбану Әбдіхалықова

11:20-11:30

11 қыркүйек

Пауэрлифтинг (Riocentro - Pavilion 2)

Уақыты

Салмағы

Аты-жөні

Марапаттау уақыты

16:00-17:10

67 кг

Раушан Қойшыбаева

17:20-17:30

12 қыркүйек

Жүзу (Olympic Aquatics Stadium)

Уақыты

Іріктеу кезеңі

Класс

Аты-жөні

Марапаттау уақыты

10:11 -10:26

150 м кешенді жүзу

SМ4

Зүлфия Ғабидуллина

18:00-18:10

150 м кешенді жүзу

SМ4

19:02-19:10

13 қыркүйек

Жеңіл атлетика (Olympic Stadium - Engenhão)

Уақыты

Іріктеу кезеңі

Класс

Аты-жөні. спортсмена

Марапаттау уақыты

10:50-11:55

Ұзындыққа секіру

Т37

Аманат Қалкаев

12:49-12:55

13 қыркүйек

Жүзу (Olympic Aquatics Stadium)

уақыты

Іріктеу кезеңі

Класс

Аты-жөні

Марапаттау уақыты

11:00 -11:07

100 м брасс

SB12

Әнуар Ахметов

18:56-19:03

100 м брасс

SB12

20:17-20:25

13 қыркүйек

Пауэрлифтинг (Riocentro - Pavilion 2)

Уақыты

Салмағы

Аты-жөні

Марапаттау уақыты

16:00-17:10

97 кг

Вадим Дукарт

17:20-17:30

14 қыркүйек

Садақ ату (Sambódromo)

Уақыты

Іріктеу кезеңі

Класс

Ф.И. спортсмена

Марапаттау уақыты

9:00-13:00

Блок, садақ ату

ST

Александр Медведев

15:00 -19:10

19:20:19:30

14 қыркүйек

Жүзу (Olympic Aquatics Stadium)

Уақыты

Іріктеу кезеңі

Класс

Ф.И. спортсмена

Марапаттау уақыты

10:32 -10:50

100м арқамен жүзу

S12

Әнуар Ахметов

11:26 -11:36

50м брасс

SВ3

Зульфия Ғабидуллина

11:36 -11:42

50м еркін стиль

S13

Роман Агалаков

18:36-18:48

100м арқамен жүзу

S12

20:11-20:19

19:35-19:43

50м брасс

SВ3

20:53-21:01

19:59-20:05

50м еркін стиль

S13

21:09-21:17

16 қыркүйек

Уақыты

Іріктеу кезеңі

Класс

Аты-жөні

Марапаттау уақыты

10:53 -11:00

100м еркін стиль

S13

Әнуар Ахметов

100м еркін стиль

S13

Роман Агалаков

19:31-19:38

100м еркін стиль

S13

20:40-20:48

100м еркін стиль

S13

20:40-20:48

Жүзу (Olympic Aquatics Stadium)

17 қыркүйек

Жүзу (Olympic Aquatics Stadium)

Уақыты

Іріктеу кезеңі

Класс

Аты-жөні

Марапаттау уақыты

10:05 -10:11

50м еркін стиль

S12

Әнуар Ахметов

10:24 -10:32

50 м еркін стиль

S4

Зульфия Ғабидуллина

18:00-18:06

50м еркін тиль

S12

19:12-19:20

18:35-18:42

50 м еркін стиль

S4

19:52-20:00

Пікір қалдырыңыз

Пікір қалдыру тіркелген пайдаланушылар ғана мүмкін